Hakkımızda
1983 Yılında Makser adı altında kurulan firmamız Baymak yetkili servisi olarak hizmet vermekte idi.

1989 Yılında servis hizmetlerini sürdürdüğü ISISAN A.Ş'nin isteği üzerine BUDERUS ve MAN'nın servis organizasyonuna destek olup Isısan Buderus yetkili servisilğinide alan firmamız,

1993 yılında ünvanını BUTES TESİSAT TAAHHÜT TİCARET VE SANAYİ LTD. ŞTİ olarak değiştirerek ISISAN'ın geniş ürün yelpazesindeki cihaz satışları ile birlikte Isıtma, klima ve havalandırma malzemelerinde müşterilerine her zaman en kaliteli ve teknolojik olarak en yeni malzemeleri sunmayı amaç edinmiştir.

Doğalgaz, Isıtma, klima ve havalandırma tesisatı yapan firmamız birçok taahhüt projesini başarı ile tamamlamıştır.

İlerleyen yıllarda büyüyen Servis ve Taahhüt firmamızı hızlı ve kaliteli servis vermek adına yeni bir yapılanma ile BUTES DOĞALGAZ VE TAAH. HİZMETLERİ SAN. Ve TİC. LTD. ŞTİ' ni kurduk.

Tesisat ve Taahhüt konusunda Deneyimli mühendis kadrosu ve Servis firmamızdaki Tecrübeli teknik ekibi ile sürekli kendini yenileyerek merkezi Etiler / Akatlar da olmak üzere, Zekeriyaköy / Sarıyer, Kemerburgaz / Göktürk Bölgelerinde Tesisat ekiplerimiz ve mühendislerimiz sizlere daha kaliteli ve sorunsuz yaşam sunmak için hizmetinizdedir.